Volejbalové kadetky z Chodova i Sokolova dvakrát vyhrály

14:48aktualizováno  14:48
Volejbalové kadetky Chodova přivítaly v souboji týmů ze středu tabulky Klatovy. V pětadvacátém a šestadvacátém kole první ligy dvakrát vyhrály 3:0 (20, 22, 17) a 3:2 (-23, 20, -21, 27, 10) a v tabulce jsou na pátém místě. Čtvrtý Baník Sokolov přehrál Kralupy 3:1 (16,24,-18,22) a 3:2 (-15,24,18,-18,12).

Momentka z duelu Chodova a Plzně. | foto: Martin Stolař, MAFRA

Chodov v prvním zápase získal poměrně snadno první set 25:20. V setu druhém zpočátku tahaly domácí hráčky za kratší provaz, prohrávaly 0:3, 1:6, 3:10 a 14:19, pak však přidaly na obrátkách a donutily trenéra hostí k výběru obou timeoutů za stavu 18:21 a 20:21, jenže timeouty jako by více pomáhaly domácím a ty završily obrat v setu na 25:22.

Třetí set byl vyrovnaný jen do poloviny, od stavu 16:19 hosté přidaly již jen bod a domácí set získaly 25:17 a tím i zápas 3:0.

V druhém zápase poslal chodovský trenér Jiří Tureček do hry i hráčky z lavičky, Chodov prohrával 16:19, načež vedl 20:19, jenže v koncovce byly šťastnější hosté a set získaly 25:23.

V druhém setu dokázaly domácí hráčky smazat manko z počátku setu a nakonec udolaly hosty 25:20. Třetí set získaly opět Klatovy, tentokrát 25:21 a ve čtvrtém sahaly dokonce po vítězství v zápase, šťastnějším týmem v detektivní zápletce ale byl Chodov, když set získal 29:27.

V závěrečném setu se již detektivka nekonala a domácí kadetky vyprovodily soupeřky 15:10 a získaly po boji i druhý zápas. Kadetky BVC WITTE Chodov hrají v sobotu v Liberci, chtějí jim vrátit porážky z domácích zápasů.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Klisna Love Connection v Ceně Masise
Cena Masise patřila v Karlových Varech klisně Love Connection

Loučení s posledním mítinkem letních prázdnin na Hipodromu Holoubek obstarala v doprovodu příjemného dostihového počasí Cena Masise - Pohár Grandhotelu Pupp za...  celý článek

Momentka z Karlovarského AM bikemaratonu.
Druhých a třetích míst už bylo dost. Stošek se dočkal v Karlových Varech

Vítězné premiéře v seriálu Kolo pro život přála o víkendu karlovarská zastávka největšího a nejoblíbenějšího seriálu závodů na horských kolech. Triumf na...  celý článek

Ústecký Michal Zeman (v modrém) při akrobatickém zákroku během utkání se...
Bez bodu, poslední. Sokolovští fotbalisté se pod Horváthem hledají

Nula bodů, opět 1:2. Druhou prohru ve druhém zápase druhé ligy zaznamenali fotbalisté Baníku Sokolov pod vedením trenéra Pavla Horvátha. Západočeši po Vlašimi...  celý článek