Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Karlovarský kraj odmítl zchátralé lázně v Kyselce, nechce je ani zdarma

Karlovarský kraj odmítl nabídku, aby převzal bývalé lázně Kyselka. A to ani přesto, že firma C.T.S. Duo, která je majitelem většiny zchátralých objektů, je nedávno kraji nabídla zdarma s tím, že nemá peníze na opravy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Eastwood

Copak asi udělá město Karlovy Vary ?

Podívá-li se člověk na www.Zachraňte lázně Kyselka.cz, může zjistit vše podstatné, vztahující se k lázeňskému komplexu v Kyselce. Zjednodušeně řečeno, jedná se o veliký podvod ze strany majitelů stáčírny minerální vody Mattoni v Kyselce a Karlovarských minerálních vod a.s., pánů Antonia a Alessandra Pasquale. Velmi účinnou roli v této záležitosti sehrál bezpochyby pan Petr Dostál, který vystupoval a vystupuje za společnost C.T.S.DUO, s.r.o.

Tuto provázanost hlavních aktérů je možné dokumentovat, když si otevřeme http://www.camic.cz/cda.tab.cs.aspx.

Magistrát města Karlovy Vary, zahájil s těmito firmami v květnu správní řízení. Existují vážné pochybnosti o tom, že se s touto kauzou vyrovná MM KV se ctí. Existuje důvodné podezření, že ti, kteří mají o této záležitosti rozhodovat budou mít pro tyto firmy " vzácné pochopení " a tak jako již i jiné, vyjde tato věc do ztracena.

A nebo se už na MM KV něco změnilo?

0/0
29.6.2011 14:46

Eastwood

Pánové Antonio a Alessandro Pasquale styďte se !!!

Všechny dosavadní diskuse a komentáře na téma lázní v Kyselce jsou pánům Pasqualových jistě k smíchu a bez jakýchkoliv morálních zábran v plném rozsahu využívají až neskutečně zkorumpovaného prostřední, které je v ČR na jednom z prvních míst v Evropě.

Prapůvod této kauzy lze jistě spatřovat v okamžiku, kdy pan Antonio Pasquale v devadesátém roce zprivatizoval bývalý podnik Západočeská zřídla, s.p. a s tím pochopitelně i závod Mattoni v Kyselce. MNohé by o tom mohli jistě říci pánové ing.Gustav Bulín, bývalý gen.řed. podniku a ing. Jan Husák, bývalý řed.závodu Mattoni v Kyselce, stále ještě obyvatelé města Karlovy Vary.

Zprivatizováno bylo tehdy pouze to, co bylo tzv.životaschopné a co mohlo okamžitě vydělávat. Zprivatizovat spolu s tím i lázeňský komplex v Kyselce, to by byl z perspektivního hlediska velký problém. Rekonstrukce by si vyžádala již tehdy značné finanční náklady, ale co bylo hlavní, výrazným způsobem by to komplikovalo odvoz minerální vody ze závodu v Kyselce. / pokrač/

 

0/0
10.5.2011 13:32

Eastwood

Re: Pánové Antonio a Alessandro Pasquale styďte se !!!

Od rána do noci zde stojí kolony kamionů. To by v případě obnovených lázní nebylo možné. Proto bylo nutné najít nějaké řešení. Pomineme-li těch několik dobrodruhů z počátku, řešením byla společnost C.T.S.Duo, spol. s r.o. IČO : 451 48 643. Zcela jednoznačně lze dát za pravdu býv.starostovi Kyselky panu Janátovi, že existuje mezi touto společností a společností Karlovarské minerální vody, a.s. velmi těsná vazba a že společnost C.T.S.Duo, spol. s r.o. měla za cíl tento lázěňský komplex v Kyselce vlastnit, vubec nic s ním nedělat a postupně odprodat společnosti KMV,a.s. všechny lukrativní pozemky, nacházející se v nejbližším okolí bývalých lázní. Jak je patrné z podkladů, tak to se podařilo. Dnes může spolerčnost C.T.S.Duo, spol. s r.o. klidně tento lázeňský komplex nabídnout kraji K.Vary bezplatně, protože tuto společnost to nikdy jistě nic nestálo a nebude stát ani do budoucna.

Podívejme se na společnost C.T.S.Duo, spol. s r.o.  / pokrač. / 

0/0
10.5.2011 13:49

Eastwood

Re: Pánové Antonio a Alessandro Pasquale styďte se !!!

Jednatelem této společnosti je pan Vít Sklenařík / viz. výpis z OR /. Tento pán se ale od celé této záležitosti  distancuje a nechce s ní mít v podstatě nic společného. Za společnost C.T.S.Duo, spol. s r.o. vždy vystupoval a vystupuje pan Petr Dostál / viz.výpis z OR, r.č. 591101/1799 /. Tento člověk nemá v této  společnosti žádnou podílovou účast a už vůbec není jejím jednatelem. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o člověka znalého a všeho schopného. Již samotný fakt, že je zainteresován v 16 společnostech, ve kterých mají majoritní podíly italští podnikatelé / viz.výpis z OR /, hovoří samo za sebe. Zdá se nepravděpodobné, že by tito italští podnikatelé nepomohli italskému podnikateli Pasqualemu, vlastnícímu Karlovarské minerální vody, a.s. - závod Mattoni v Kyselce, prostřednictvím jakéhosi pana Dostála.

Je až neskutečné, že se touto kauzou dosud nikdo vážně a do hloubky nezabýval. Dnes je v ČR, bohužel možné úplně všechno. 

0/0
10.5.2011 14:12

kmotrs

Jen doufám

jen doufám že ze státníhio do té rujny nepůjde ani koruna. Je mnoho jiných památek  které se zachránit dají a kde budou  peníze využity lépe.

0/0
10.5.2011 9:34

vejtraska

pozdrav žoldákovi Krausovi

buďte EKO(nomicky) efektivní....

0/0
10.5.2011 9:11

herulinka

No vida

konečně to někdo řekl, jak to s firmou C.T.S. Duo, pozemky a veškerým vztahem k lázním je. Jenže bohužel řeči lázně nezachrání. Bylo by třeba okamžitě začít jednat, a ne si přehazovat brambor ve stylu - firma nabídla lázně kraji - kraj o ničem neví...

0/0
10.5.2011 9:02Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.