Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Za parkování v centru Sokolova začnou ještě letos řidiči platit

Už brzo začnou řidiči mířící do Sokolova platit za parkování v centru města. Téměř třicet parkovacích automatů hodlá vedení města instalovat ještě letos v celé dolní části Sokolova. Pro obyvatelé této části chystá radnice rezidenční karty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

PinkyGee

Ulice Divadelní

A co ulice Divadelní? Tu zpoplatnili nedávno. Ale jen od 6 do 17. Ten, kdo tuto ulici zná, tak ví, která menšina bude v noci parkovat zadarmo a ještě pod dohledy kamer. A to, že je tady docela velký podnik, zubař, sociálka, pojišťovna atd.to město řešit nebude. K pronájmu místa pro tyto podniky město nedá, ale peníze by chtěli. Já jsem myslela, že když pracuji v nějakém městě, že taky do toho města odvádím daně, a to by mohlo znamenat, že bych mohla dostat něco zpět... ? :-/ asi jsem v dnešní době naivní...

0/0
13.2.2012 10:46

jerrys22

Re: Ulice Divadelní

Je pravda, že mě dost naštvala věta, že místa zabírají ti, kteří tam pracují. Takže doplatím na to, že se nebojím dojíždět do práce. Půjdu tedy na pracák a budu čekat až se pro mě najde práce v místě bydliště?

0/0
13.2.2012 11:42

dialektik

Kdo se na to více těší.

Navrhuji udělat nezávislou anketu, kdo z toho bude mít větší prospěch. Zda město nebo občané města  a okolí. Já pouze připomínám, že město má sloužit  občanům a ne naopak

+1/0
12.2.2012 6:56

Damnedson

Jinak

podle snímků se divím, že to za 110 mega nemá dvě patra. Tam se muselo odklonit pár mega....

0/0
11.2.2012 23:50

pepino108

Gratuluji

Nedostatek parkovacích míst dle autora, či dle toho koho vyzpovídal je ta skutečnost, že v centru parkují lidé, kteří tam pracují. V centru města není nic jiného než úřady a nejvíce je vozidel natlačeno právě u těch úřadu. Kdyby se odstěhovali na periferii tam, kde hodlají dělat parkoviště, tak je v centru parkovacích míst dost. Ještě jsem neslyšel, ani nečetl, že by se nějaký úřad, po vzoru hypermarketů, odstěhoval na kraj jakéhokoliv města v ČR a neucpával centra obcí. V podstatě to bude tak, že pro námi placené pány ouřady budou vyhrazená parkoviště a plebejci budou platit, co tak kdyby platili hlavně ti bafuňáři.

+2/0
10.2.2012 18:48

Nedos

Re: Gratuluji

No pozitivum je že tam kde se teď nedalo zaparkovat se stejně nebude dát zaparkovat a ještě za to budou vybírat výpalný.

+1/0
10.2.2012 21:52

Damnedson

Re: Gratuluji

Další trest, za to, že bydlíš a máš auto...

0/0
11.2.2012 23:44Najdete na iDNES.cz