Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

V sálu karlovarské hvězdárny promítají lidem na strop noční oblohu

Karlovarská hvězdárna zahájila ve čtvrtek večer sezonu, ve které přichystala pro návštěvníky řadu novinek. Řadu věcí si zaměstnanci vyrobili svépomocí, například vylepšili projekci noční oblohy, kterou promítají na strop hvězdárny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

diawara

Kde jsou ti návštěvnící?

Bydlím pod hvězdárnou řadu let a musím se hlasitě zasmát zde proklamovanému číslu 38000 návštěvníků ročně. Nevím, odkud se toto číslo vzalo, ale je to veliká lež. Pan vedoucí využívá hvězdárnu pro soukromé účely, ale většinou se stane, že příchozí návštěvník najde vchod zamčený. Ještě tak přijede pár školních autobusů ke konci školního roku, a to je tak vše. Zjistěte si nejprve objektivní informace a nedělejte z lidí hlupáky.

0/0
6.4.2012 12:10

Leik

Re: Kde jsou ti návštěvnící?

Vážený pane, vážená paní,

nevím, na základě čeho označujete informaci o návštěvnosti hvězdárny za lež. Celkové číslo je publikované ve Výročních zprávách společnosti provozující karlovarskou hvězdárnu. Nezahrnuje ovšem návštěvnost samotného objektu hvězdárny, ale všech námi pořádaných akcí za celý rok. Pokud si přečtete na Výroční zprávy, které jsou k dispozici na našem webu, pak možná zjistíte, že hvězdárna pořáda velké množství akcí i mimo objekt.

Informace o programu najdete na http://astropatrola.cz/index.htm

Za nepřesně informace novinářů, který publikují neautorizované články bohužel nemůžeme zodpovídat. Pokud máte jakýkoli problém, týkající se provozu hvězdárny, ozvěte se mi na telefon 777 95 34 22 a můžeme ten problém řešit, bez hlasitých výkřiků a emocí. Děkuji za pochopení, Miroslav Spurný, ředitel společnosti provozující hvězdárnu.

0/0
15.4.2012 15:55Najdete na iDNES.cz