Hokejisté Sokolova utrpěli v krušnohorském derby krutý debakl

13:01aktualizováno  13:01
Deset gólů dostali hokejisté Sokolova v podkrušnohorském derby ve druhé lize na ledě Klášterce. Vítězná šňůra Baníku tak skončila krutým debaklem 2:10.

Hokejisté Sokolova utrpěli v Klášterci krutou porážku 2:10. | foto: Václav Šlauf, MAFRA

"Musíme na tenhle debakl rychle zapomenout," říkal po zápase sokolovský trenér Jaromír Carvan. Utkání bylo podle něho rozhodnuté už v první třetině, kterou Klášterec vyhrál 5:0.

"Domácí do čeho bouchli, skončilo v naší síti. Klášterec nám dal lekci z produktivity už v prvních dvaceti minutách," potvrdil kouč Sokolova.

"Pak už bylo těžké s utkáním něco udělat. Navíc hodně podobný scénář měla také druhá třetina," doplnil Carvan. "Dělali jsme chyby a domácí hráči je dokázali potrestat. Měli vysokou střeleckou produktivitu," hodnotil další průběh zápasu.

Klášterci stačilo na deset branek osmadvacet střel.

Teď si sokolovský kouč přeje jediné, co nejlépe se připravit na další zápas. "Fanoušky jsme v Klášterci vůbec nepotěšili, to bychom teď rádi napravili. Ve středu nás čeká poslední zápas letošního roku doma s Mostem. Chceme se rozloučit důstojně," doplnil Carvan.

Utkání Sokolov – Most se hraje ve středu od 18 hodin.

Autoři:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Karlovarští hokejisté se radují z gólu.
Hokejisté Karových Varů uspěli v Havířově dál vládnou pořadí první ligy

Hned 2 586 příznivců v Havířově za 65 minut hry branku nevidělo a dočkalo se jich až v nájezdech. Po nich slavili hostující hokejisté Klarových Varů v 10. kole...  celý článek

Karlovarská basketbalistka Dana Kušlitová u míče v utkání s Trutnovem.
Varům se doma nevede, po Trutnovu žehrají na taktickou nevyzrálost

Ani na třetí pokus nevyužily domácího prostředí, soupeř byl nejhratelnější. Basketbalistky BA Karlovy Vary podlehly Trutnovu 64:69 a prohrály počtvrté v...  celý článek

Volejbalisté Karlovarska v duelu s Odolena Vodou
Chystá se souboj neporažených. Sílu Karlovarska prověří Liberec

Příznivci volejbalu si v Karlových Varech podruhé v sezoně užijí extraligový zápas. Tentokrát vyrazí do Haly míčových sportů až v pondělí, VK ČEZ Karlovarsko...  celý článek