Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mattonka couvá z jednání s KV Arenou. Partnery snad přivede šéf hokeje

  18:01aktualizováno  18:01
Vedení karlovarské KV Areny pokračuje v námluvách s možnými sponzory, jejichž jméno a logo by se výměnou za finanční podporu objevilo v názvu tohoto sportovního, společenského a kulturního centra. Šéf arény Roman Maleček si hodně slibuje od schůzky s karlovarským podnikatelem Karlem Holoubkem.

KV Arena | foto: Václav Šlauf, MAFRA

Plzeň a Pardubice mají například ČEZ Arenu. Karlovy Vary se však už tři roky marně snaží o podpis oboustranně výhodné smlouvy s podobným titulárním partnerem. Karlovarský hokej se mohl hrát v Mercedes Arena, Sokolovská uhelná Arena či RWE Arena.

Nejvážnějším kandidátem dosud byly Karlovarské minerální vody. Jejich obchodní vedení ale ve čtvrtek po čtyřměsíčním jednání o spolupráci zatím odstoupilo od dohody s tím, že "ponechají prostor novým potenciálním partnerům". Zprostředkovat je může majitel HC Energie Karlovy Vary a současně karlovarský podnikatel Karel Holoubek. Roman Maleček se s ním sejde opět příští týden.

"Jednali jsme spolu tuto středu. Pan Holoubek informoval, že nám představí partnery, kteří by přišli s lepší nabídkou, než v tuhle chvíli přinášely Karlovarské minerální vody. O koho se jedná a jakou částkou by byli ochotni KV Arenu sponzorovat, zatím nevím. Dozvím se to příští týden," uvedl Roman Maleček.

Je zvědavý, kolik potenciálních partnerů má v rukávu HC Energie nebo akciová společnost Karel Holoubek - Trade Group. "Zatím by se jednalo jen o titulární vstup, to je reklamní zvýraznění loga. Majetkový podíl a změna obchodního rejstříku nejsou na pořadu dne," zdůraznil Maleček.

Logo titulárního partnera by svítilo na KV Areně a také by se mimo jiné objevilo v souvislosti s každým utkáním hokejové extraligy nebo jiné akce. Na oplátku by titulární partner arénu sponzoroval.

Mattonka nabízí milion ročně, tvrdí Holoubek

Pro podnikatele Karla Holoubka je pro pokračující jednání nejdůležitější za HC Energii jedna věc. "Ptám se, co KV Arena nabízí za titulární partnerství našim sponzorům, kteří celkem dávají na hokej 90 milionů korun. Chci i vědět, jak se aréna bude jmenovat," podotkl.

Karel Holoubek má informace, že za slovo Mattoni v názvu arény byly Karlovarské minerální vody ochotné zaplatit milion korun. A je rád, že s nějakou nabídkou přišly.

"Ale moji sponzoři, kteří třeba přispívají pěti nebo patnácti miliony, by koukali na Mattoni Arenu za milion. A při hokeji by v médiích bylo, že Karlovy Vary hrají v Mattoni Areně."

Karlovarské minerální vody nejsou zatím mimo hru. Sejít se s nimi chystá primátor Petr Kulhánek i Karel Holoubek. "Jejich nabídka stále platí a jsou ochotné se vrátit k jednacímu stolu. Vyčkávají, jak dopadneme při jednání o titulárním partnerství." konstatoval Roman Maleček.Nejčtenější

Západ Čech obsadili v srpnu 68 i Němci. Tank a hlava rudoarmějce skončily v řece

Tank v řece Ohři se stal symbolem roku 1968 v Karlových Varech.

Ještě padesát let po událostech srpna 1968 starší Karlovaráci vzpomínají, jak se pod jedním z invazních tanků T-54...

Hejtmanka Karlovarského kraje se vdala, svatební šaty si navrhla sama

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se provdala za svého...

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se ve Stanovicích provdala za Jana Mračka. Dlouholetou známost krajské...Muž vybodoval svého bratra, vydával se za něj při silničních kontrolách

Ilustrační snímek

Velké potíže způsobil svému bratrovi muž, který se za něj vydával při silničních kontrolách. Sám sice unikl trestu za...

Muž musel spoluvězňům sloužit a dávat jídlo. Když neposlechl, zbili ho

Vazební věznice Hradec Králové

Kriminalisté stíhají dva trestance z věznice v Kynšperku nad Ohří na Sokolovsku, kteří šikanovali další odsouzené....

Muži obviňovali sousedku, že jim krade elektřinu, pak napadli hlídku

Ilustrační foto

Do křížku s policií se dostali otec se synem na Chebsku, když napadli policejní hlídku, která přijela prošetřit jejich...

Další z rubriky

Hejtmanka Karlovarského kraje se vdala, svatební šaty si navrhla sama

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se provdala za svého...

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se ve Stanovicích provdala za Jana Mračka. Dlouholetou známost krajské...

Karlovarská KSČ šokovala výměnou vedení, po 21. srpnu zůstal pocit zrady

Tank v řece Ohři se stal symbolem roku 1968 v Karlových Varech.

Karlovarská okresní konference KSČ v březnu 1968 ukázala, že lidé chtějí změnu. Její výsledky pak šokovaly komunistické...

Na Karlovarsku se převrátila cisterna s fekáliemi, vylily se na silnici

U Hroznětína se převrátila cisterna převážející fekálie.

Cisterna převážející fekálie z chovu zvířat se ve čtvrtek odpoledne převrátila u Hroznětína na Karlovarsku. Hasiči...

Najdete na iDNES.cz