Mizérie fotbalistů Sokolova pokračuje. Podlehli i poslednímu Hlučínu

11:40aktualizováno  11:40
Sokolovští fotbalisté prohráli na hřišti posledního týmu tabulky. V Hlučíně dostali tři góly za 61 minut, pak už jen dvěma brankami Mliky snížili na 2:3.

Trenér sokolovských fotbalistů Stanislav Purkart | foto: Václav Šlauf, MAFRA

"Jenom neopakovat Čáslav," varoval sokolovský kouč Stanislav Purkart před zápasem. Jenže nepovedlo se, na jeho týmu se chytil i další celek. Po Čáslavi si na svoje konto připsal první tři body i Hlučín.

Sokolov inkasoval rychlý úvodní gól už v 15. minutě z pokutového kopu. "Byla to až krutě přísná, spíš darovaná penalta," zlobil se po utkání Purkart. Domácí Jan Schulmeister na to nehleděl a poslal Hlučín do vedení 1:0.

Po přestávce bylo s Baníkem ještě hůř. Hlučín si dovoloval stále víc a zvýšil na 3:0. "Třetím gólem nám už domácí utekli," věděl kouč Baníku.

Sokolov pak sice mocně dotahoval, ale vyrovnat nedokázal. Ke dvěma trefám Mliky už nikdo další gólový úspěch nepřidal.

"Na vyrovnávací gól jsme měli dobrých pět, možná šest šancí, ale ani jednu z nich jsme neproměnili. Především brankové příležitosti Vaněčka je velká škoda," litoval Purkart.

Sokolov, který v sobotu hostí Třinec, se propadl na dvanáctou příčku druholigové tabulky.

Autoři:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Manažer basketbalistek Karlových Varů Roman Maleček
Trutnov? Bude to hodně vyrovnané, tuší karlovarský manažer Maleček

V šestém kole ŽBL Karlovy Vary přivítají Lokomotivu Trutnov, další basketbalová řež s letitým rivalem odstartuje na palubovce haly míčových sportů KV Arény v...  celý článek

Volejbalisté Karlovarska v duelu s Odolena Vodou
Chystá se souboj neporažených. Sílu Karlovarska prověří Liberec

Příznivci volejbalu si v Karlových Varech podruhé v sezoně užijí extraligový zápas. Tentokrát vyrazí do Haly míčových sportů až v pondělí, VK ČEZ Karlovarsko...  celý článek

Karlovarští hokejisté se radují z gólu.
Hokejisté Karových Varů uspěli v Havířově dál vládnou pořadí první ligy

Hned 2 586 příznivců v Havířově za 65 minut hry branku nevidělo a dočkalo se jich až v nájezdech. Po nich slavili hostující hokejisté Klarových Varů v 10. kole...  celý článek