Na půdě lídra volejbalisté Varů nedokázali uhrát ani jeden set

12:45aktualizováno  12:45
Na náhradním hřišti v Praze na ČZU hráli volejbalisté VK Karlovy Vary utkání s lídrem druhé ligy VK Rakovník a soupeři podlehli dvakrát 3:0.
Volejbal - ilustrační foto

Volejbal - ilustrační foto | foto: MF DNES

"Pomáhají jim juniorští reprezentanti, jsou nejlepší v soutěži a nepočítali jsme s body," říká karlovarský smečař Tomáš Botka.

Výsledkům odpovídal průběh zápasů. I když v tom prvním hned první set prohrály Vary velmi těsně 25:22. "Dobře jsme se rozcvičili, celý set drželi rozdíl bodu a prohráli až v koncovce," popisuje Botka.

Druhé dva sety byly jednoznačnější (18, 16). "Sehráli se a jednoznačně nás přehráli." Druhý zápas byl jednoznačný (10, 17, 16).

"Vlítli na nás, měli jsme problémy s příjmem.Měli tvrdý servis a přehráli nás útokem. Potom jsme byli psychicky dole," dodává Tomáš Botka.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Fanoušci hokejistů Českých Budějovic oslavují.
Hokejisty Karlových Varů v Českých Budějovicích vychytal Gába

Hlavními postavami trháku 11. kola v Českých Budějovicích o čelo WSM ligy bylo přes šest tisícovek bouřících diváků a také domácí gólman Gába, který vychytal...  celý článek

Filip Rejlek z Karlovarska smečuje, na bloku jsou Toms Vanags (11) a Matěj...
Volejbalisté Karlovarska vyhráli i podruhé, tentokrát v Ústí

Extraligová premiéra Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko venku dopadla stejně úspěšně jako před týdnem v domácí hale. Svěřenci trenéra Jiřího Nováka vyhráli v...  celý článek

Manažer basketbalistek Karlových Varů Roman Maleček
Trutnov? Bude to hodně vyrovnané, tuší karlovarský manažer Maleček

V šestém kole ŽBL Karlovy Vary přivítají Lokomotivu Trutnov, další basketbalová řež s letitým rivalem odstartuje na palubovce haly míčových sportů KV Arény v...  celý článek