Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

KV Arena konečně našla partnera, Ardon bude v názvu za 12 milionů

  17:07aktualizováno  17:07
Na hokej a jiné akce budou chodit lidé nejméně po tři roky do Ardon hokejové arény Karlovy Vary. Za to, že současný název KV Arena bude patřit minulosti, zaplatí majitel firmy Ardon, karlovarský podnikatel Karel Holoubek, dvanáct milionů korun.

KV Arena | foto: Václav Šlauf, MAFRA

Definitivní rozhodnutí o prvním titulárním partnerovi arény v její historii se čeká příští týden. O takové partnerství, a tím i reklamu v médiích při nejrůznějších akcích v aréně, projevili zájem dva giganti na podnikatelské scéně. Nakonec zbyla jen akciová společnost Karel Holoubek - Trade Group.

"Tento pátek těsně před obědem mně telefonovali z obchodního vedení Karlovarských minerálních vod. Definitivně potvrdili, že nebudou chtít přebíjet nabídku jedné z firem pana Holoubka," řekl jednatel městské společnosti KV Arena Roman Maleček, který bude smlouvu podepisovat.

Musí ale počkat, až se z pracovní návštěvy v Izraeli v pondělí vrátí vedení Karlových Varů. "Pokud se s panem primátorem shodneme, tak uděláme všechno proto, abychom spolupráci při titulární partnerství do středy či čtvrtka schválili," konstatoval Maleček.

Sponzor Karel Holoubek nabídl za zviditelnění loga firmy Ardon po dobu tří let celkem 12 milionů korun. Z nich každý rok připadnou na provoz hokejové arény dva miliony. Zbývající dva miliony dostanou hokejisté HC Energie.

Podnikatel Karel Holoubek čeká, až mu primátor Petr Kulhánek zavolá po návratu z Izraele. "Pod značkou Ardon vyrábíme ochranné pracovní pomůcky. V Číně to jsou například brýle a další zboží. Nyní vše budeme propagovat s pomocí karlovarské arény. Je to stejné, když se dělá reklama na vozy Hyundai. Místo Hyundai bude Ardon," vysvětlil Holoubek.

Primátor Petr Kulhánek v pátek pro MF DNES z Izraele telefonicky řekl, že ještě není nic rozhodnuto. Generální ředitel Karlovarských minerálních vod Alessandro Pasquale ale vše bere jako hotovou věc poté, co se výrobce minerálek dočasně stáhl z jednání o finanční podpoře aktivit městské arény. Firma nechala volný prostor potenciálním partnerům, kteří byli ochotni předložit vyšší nabídku (více čtěte zde).

Ve hře je tak jediný zájemce. "Jsme rádi, že firma Karel Holoubek - Trade Group, která bude propagovat KV Arenu pod marketingovým názvem Ardon, nalezla v tomto smyslu dohodu s městem o podpoře KV Areny," konstatoval Alessandro Pasquale.

Roman Maleček odhaduje, že nápis Ardon může na hokejové hale svítit už počátkem března. Objeví se i na mantinelech a dresech hráčů. Přejmenování webu a nové hlavičkové papíry přijdou arénu podle Malečka na desetitisíce korun.Nejčtenější

Západ Čech obsadili v srpnu 68 i Němci. Tank a hlava rudoarmějce skončily v řece

Tank v řece Ohři se stal symbolem roku 1968 v Karlových Varech.

Ještě padesát let po událostech srpna 1968 starší Karlovaráci vzpomínají, jak se pod jedním z invazních tanků T-54...

Hejtmanka Karlovarského kraje se vdala, svatební šaty si navrhla sama

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se provdala za svého...

Hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová se ve Stanovicích provdala za Jana Mračka. Dlouholetou známost krajské...Muž vybodoval svého bratra, vydával se za něj při silničních kontrolách

Ilustrační snímek

Velké potíže způsobil svému bratrovi muž, který se za něj vydával při silničních kontrolách. Sám sice unikl trestu za...

Muž musel spoluvězňům sloužit a dávat jídlo. Když neposlechl, zbili ho

Vazební věznice Hradec Králové

Kriminalisté stíhají dva trestance z věznice v Kynšperku nad Ohří na Sokolovsku, kteří šikanovali další odsouzené....

Muži obviňovali sousedku, že jim krade elektřinu, pak napadli hlídku

Ilustrační foto

Do křížku s policií se dostali otec se synem na Chebsku, když napadli policejní hlídku, která přijela prošetřit jejich...

Další z rubriky

Policie v kraji shání přes sto lidí, láká je na náborový příspěvek

Ilustrační snímek

Přijď a staň se policistou na zkoušku. Tak krajská policie láká zájemce na přijímací testy nanečisto. Novým posilám...

Krajská knihovna má málo místa, teď získá nový bezbariérový depozitář

Knihovnice Dagmar Vegrichtová mezi regály v Krajské knihovně v Karlových Varech.

Karlovarská krajská knihovna získá nové prostory. Po dlouhých čtrnácti letech své existence se konečně dočká nového...

Na Karlovarsku se převrátila cisterna s fekáliemi, vylily se na silnici

U Hroznětína se převrátila cisterna převážející fekálie.

Cisterna převážející fekálie z chovu zvířat se ve čtvrtek odpoledne převrátila u Hroznětína na Karlovarsku. Hasiči...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz